Olivero (8.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Replies
vi: Phản hồi

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Core
vi: Nhân

en: Medium
vi: Vừa

en: By
vi: Bởi

en: Post comment
vi: Gửi bài bình luận

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Reply to comment
vi: Phản hồi về bài bình luận

en: Previous page
vi: Trang trước

en: Text Formats
vi: Các định dạng văn bản

en: Loading…
vi: Đang nạp…
