Olivero (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Replies
bg: Отговори

en: RSS feed
bg: RSS-лента

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Core
bg: Ядро

en: Menu
bg: Меню

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Medium
bg: Среда

en: Forum
bg: Форум

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения

en: Post comment
bg: Изпрати коментар

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Book navigation
bg: Навигация на книгата

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Reply to comment
bg: Отговор на коментар
