Olivero (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Replies
hy: Պատասխաններ

en: RSS feed
hy: RSS հոսքեր

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Up
hy: Վերև

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ
