Olivero (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Replies
lv: Atbildes

en: RSS feed
lv: RSS plūsma

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Core
lv: Kodols

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Up
lv: Augoša

en: Medium
lv: Vidējs

en: By
lv: Autors

en: Forum
lv: Forums

en: Topics
lv: Tēmas

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Post comment
lv: Pievienot komentāru

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Book navigation
lv: Grāmatas navigācija

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Reply to comment
lv: Atbildēt uz atsauksmi

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti

en: Search form (narrow)
lv: Meklēšanas forma (šaura)

en: Search form (wide)
lv: Meklēšanas forma (plata)
