Olivero (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Replies
mn: Хариултууд

en: RSS feed
mn: RSS оруулга

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Menu
mn: Цэс

en: Medium
mn: Дундаж

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Text Formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
