Olivero (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Replies
nn: Svar

en: RSS feed
nn: RSS-kjelde

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to parent page
nn: Gå til den overordna sida

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Last post
nn: Siste innlegg

en: Topics
nn: Emner

en: Posts
nn: Innlegg

en: Post comment
nn: Legg til kommentar

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Book navigation
nn: Boknavigering

en: Reply to comment
nn: Svar til kommentaren
