Olivero (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Book navigation
ug: كىتاپ كۆرۈش

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت

en: Text Formats
ug: تېكىست فورماتى
