Olivero (8.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Replies
am: ምላሾች

en: RSS feed
am: አር ኤስ ኤስ መጋቢ

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Help
am: እርዳታ

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Use default
am: ነባሪውን ተጠቀም

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Third party settings
am: የሦስተኛ ወገን ቅንብሮች
