Olivero (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (39 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Replies
ar: الردود

en: RSS feed
ar: تلقيمة آر.إس.إس

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to parent page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأم

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Core
ar: النواة

en: Menu
ar: القائمة

en: Last post
ar: آخر موضوع

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Drupal
ar: دروبال

en: Up
ar: اعلى

en: Medium
ar: متوسط

en: By
ar: بواسطة

en: Forum
ar: المنتدى

en: Features
ar: الخصائص

en: Topics
ar: المناقشات

en: Posts
ar: المحتوى

en: Post comment
ar: إرسال تعليق

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Shortcut
ar: اختصار

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Debug
ar: تنقيح

en: Book navigation
ar: تصفح الوثيقة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Favicon
ar: أيقونة الموقع

en: Use default
ar: استعمال الافتراضي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Reply to comment
ar: رد على التعليق

en: Text Formats
ar: تنسيقات النص

en: Third party settings
ar: إعدادات الطرف الثالث

en: Book outline for @book.title
ar: خطوط الكتاب العريضة لعنوان @book.

en: Book traversal links for
ar: كتاب روابط اجتياز لـ

en: Tabs display toggle
ar: تبديل عرض علامات التبويب
