Olivero (8.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Replies
sr: Одговори

en: Menu
sr: Мени

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Use default
sr: Подразумевано

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Third party settings
sr: Остала подешавања
