Olivero (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Replies
eo: Respondoj

en: RSS feed
eo: RSS-fluo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Menu
eo: Menuo

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Medium
eo: Medio

en: Forum
eo: Forumo

en: Features
eo: Ecoj

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Post comment
eo: Afiŝu komenton

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Book navigation
eo: Libro-navigado

en: Use default
eo: Uzu la defaŭlton

en: Reply to comment
eo: Respondi al komento

en: Third party settings
eo: Agordo de eksteraj liverantoj
