Olivero (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Replies
lt: Atsakymai

en: RSS feed
lt: RSS tiekimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Core
lt: Branduolys

en: Menu
lt: Meniu

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: User picture
lt: Vartotojo nuotrauka

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Up
lt: Viršun

en: Medium
lt: Vidutinis

en: By
lt: Sukūrė

en: Forum
lt: Forumas

en: Features
lt: Savybės

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: Post comment
lt: Skelbti komentarą

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Shortcut
lt: Trumpinys

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Debug
lt: Derinimas

en: Book navigation
lt: Knygos navigacija

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Use default
lt: Naudoti numatytąjį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Reply to comment
lt: Atsakyti į komentarą

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai
