Omega (8.x-5.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Description
bg: Описание

en: Version
bg: Версия

en: Core
bg: Ядро

en: All
bg: Всички

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
