Omega (8.x-5.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Version
ku: وەشان

en: Core
ku: ناوکە

en: All
ku: هەموو

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی
