Omega (8.x-5.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Core
ta: கருவம்

en: All
ta: எல்லா

en: Wide
ta: அகலமான

en: Narrow
ta: குறுகிய
