Omega (8.x-5.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Description
cs: Popis

en: Version
cs: Verze

en: Save
cs: Uložit

en: Core
cs: Jádro

en: All
cs: Vše

en: Normal
cs: Normální

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Wide
cs: Široký

en: Breakpoint group
cs: Skupina breakpointů

en: Narrow
cs: Úzký
