Omega (8.x-5.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Version
cy: Fersiwn

en: Save
cy: Cadw

en: Core
cy: Craidd

en: All
cy: I gyd

en: Normal
cy: Cyffredin
