Omega (8.x-5.0-alpha2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Description
el: Περιγραφή

en: Version
el: Έκδοση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Core
el: Πυρήνας

en: All
el: Όλες

en: Normal
el: Κανονικό

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Wide
el: Πλατύ

en: Breakpoint group
el: Ομάδα σημείων διακοπής

en: Narrow
el: Στενό
