Omega (8.x-5.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Description
hu: Leírás

en: Version
hu: Verzió

en: Save
hu: Mentés

en: Core
hu: Alaprendszer

en: All
hu: Mind

en: Normal
hu: Általános

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Wide
hu: Széles

en: Breakpoint group
hu: Töréspont-csoport

en: Layout Builder
hu: Elrendezés építő

en: Narrow
hu: Keskeny
