Omega (8.x-5.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Description
jv: Katrangan

en: Version
jv: Versi

en: Save
jv: Simpen

en: Core
jv: Inti

en: All
jv: Kabèh

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama
