Omega (8.x-5.0-alpha2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
