Omega (8.x-5.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Version
nl: Versie

en: Save
nl: Opslaan

en: Core
nl: Kern

en: All
nl: Alle

en: Normal
nl: Normaal

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Wide
nl: Breed

en: Breakpoint group
nl: Breakpoint-groep

en: Layout Configuration
nl: Lay-out instellingen

en: Narrow
nl: Smal
