Omega (8.x-5.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Description
oc: Descripcion

en: Save
oc: Enregistrar

en: Core
oc: Còr

en: All
oc: Tot

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal
