Omega (8.x-5.0-alpha2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Description
os: Афыст

en: Version
os: Верси

en: Save
os: Ныффысс

en: Core
os: Астæумагъз
