Omega (8.x-5.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Description
eo: Priskribo

en: Version
eo: Versio

en: Save
eo: Konservu

en: All
eo: Ĉiuj
