Omega (8.x-5.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Description
kk: Сипаттама

en: Version
kk: Нұсқа

en: Save
kk: Сақтау

en: All
kk: Барлық
