Omega (8.x-5.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Core
ml: കോര്‍

en: Narrow
ml: ഇടുങ്ങിയത്
