Omega (8.x-5.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Home
pt: Início

en: Description
pt: Descrição

en: Version
pt: Versão

en: Save
pt: Guardar

en: Core
pt: Núcleo

en: All
pt: Todos

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Wide
pt: Largo

en: Breakpoint group
pt: Grupo breakpoint

en: Narrow
pt: Estreito
