Omega (8.x-5.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Version
sq: Versioni

en: Save
sq: Ruaj

en: All
sq: Të gjitha
