Omega (8.x-5.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: All
bo: ཡོངས

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Install
bo: སྒྲིག་འཇུག

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ
