Omega (8.x-5.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Description
fi: Kuvaus

en: Version
fi: Versio

en: Save
fi: Tallenna

en: Core
fi: Ydin

en: All
fi: Kaikki

en: Normal
fi: Normaali

en: Install
fi: Asenna

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Theme name
fi: Teeman nimi

en: Wide
fi: Leveä

en: Breakpoint group
fi: Keskeytyskohtaryhmä

en: Narrow
fi: Kapea
