Omega (8.x-5.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Description
hi: उल्लेख

en: Version
hi: संस्करण

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Core
hi: कोर

en: All
hi: सभी

en: Normal
hi: सामान्य

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Wide
hi: चौड़ा

en: Breakpoint group
hi: ब्रेकप्वाइंट समूह

en: Narrow
hi: संकीर्ण
