Omega (8.x-5.0-alpha4) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Version
it: Versione

en: Save
it: Salva

en: All
it: Tutti

en: Normal
it: Normale

en: Install
it: Installa

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Theme name
it: Nome del tema

en: Wide
it: Largo

en: Breakpoint group
it: Gruppo di breakpoint

en: Narrow
it: Stretto
