Omega (8.x-5.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: All
mn: Бүгд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
