Omega (8.x-5.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Description
fa: شرح

en: Version
fa: نسخه

en: Save
fa: ذخیره

en: Core
fa: هسته

en: All
fa: همه

en: Install
fa: نصب

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Wide
fa: پهن

en: Narrow
fa: باریک
