Omega (8.x-5.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Description
ur: وضاحت

en: Version
ur: ورژن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Core
ur: کور

en: Normal
ur: عمومی
