Omega (8.x-5.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Description
vi: Mô tả

en: Version
vi: Phiên bản

en: Save
vi: Lưu

en: Core
vi: Nhân

en: All
vi: Tất cả

en: Normal
vi: Bình thường

en: Install
vi: Cài đặt

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung
