Omega (8.x-5.0-alpha5) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: All
bn: সমস্ত

en: Install
bn: ইন্সটল

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
