Omega (8.x-5.0-alpha5) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Description
et: Kirjeldus

en: Version
et: Versioon

en: Save
et: Salvesta

en: Core
et: Tuum

en: All
et: Kõik

en: Normal
et: Tavaline

en: Install
et: Paigalda

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Theme name
et: Kujundusmalli nimi

en: Wide
et: Lai

en: Breakpoint group
et: Murdepunkti grupp

en: Narrow
et: Kitsas
