Omega (8.x-5.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Wide
hy: Լայն

en: Narrow
hy: Նեղ
