Omega (8.x-5.0-alpha5) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Description
id: Deskripsi

en: Version
id: Versi

en: Save
id: Simpan

en: All
id: Semua

en: Install
id: Instal

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Theme name
id: Nama tema

en: Wide
id: Lebar

en: Breakpoint group
id: Kelompok breakpoint

en: Layout Builder
id: Pembuat Tata Letak

en: Narrow
id: Sempit
