Omega (8.x-5.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Home
ps: کور

en: Description
ps: سپړنه

en: All
ps: ټول

en: Install
ps: لګول

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Theme name
ps: ویینه نوم
