Omega (8.x-5.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Description
sk: Popis

en: Version
sk: Verzia

en: Save
sk: Uložiť

en: Core
sk: Jadro

en: All
sk: Všetky

en: Normal
sk: Normálny

en: Install
sk: Inštalácia

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Wide
sk: Široký

en: Narrow
sk: Úzky
