Omega (8.x-5.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Description
sr: Опис

en: Save
sr: Сачувај

en: Wide
sr: Широко

en: Narrow
sr: Уско
