Omega (8.x-5.0-alpha6) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Description
af: Beskrywing

en: Version
af: Weergawe

en: Save
af: Stoor

en: All
af: Alle

en: Normal
af: Normaal
