Omega (8.x-5.0-alpha6) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Description
ast: Descripción

en: Version
ast: Versión

en: Save
ast: Guardar

en: Core
ast: Motor

en: All
ast: Too

en: Install
ast: Instalar
