Omega (8.x-5.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Description
ca: Descripció

en: Version
ca: Versió

en: Save
ca: Desa

en: Core
ca: Nucli

en: All
ca: Tot

en: Install
ca: Instal·la

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Theme name
ca: Nom del tema

en: Wide
ca: Ample

en: Breakpoint group
ca: Grup de punts de ruptura

en: Narrow
ca: Estret
