Omega (8.x-5.0-alpha6) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Description
is: Lýsing

en: Version
is: Útgáfa

en: Save
is: Vista

en: Core
is: Kjarni

en: All
is: Allt
