Omega (8.x-5.0-alpha6) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Version
km: កំណែ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Core
km: សំខាន់

en: All
km: ទាំងអស់

en: Install
km: ដំឡើង

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​
