Omega (8.x-5.0-alpha6) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Install
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸು

en: 1
kn: ೧
